Trwa ładowanie...
d44ulx7

Agora podpisała umowę na współpracę z portalem Bankier.pl

11.6.Warszawa (PAP) - Agora podpisała umowę z portalem Bankier.pl
dotyczącą współpracy pomiędzy portalem finansowym Bankier.pl, a
należącym do Agory liderem serwisów...

d44ulx7
d44ulx7

11.6.Warszawa (PAP) - Agora podpisała umowę z portalem Bankier.pl dotyczącą współpracy pomiędzy portalem finansowym Bankier.pl, a należącym do Agory liderem serwisów rekrutacyjnych dla branży finansowej Jobspot.pl - poinformował Bankier.pl w komunikacie prasowym.

"Efektem współpracy jest serwis www.praca.bankier.pl, który ruszył 9 czerwca 2008 roku" - podano.

"Portal Bankier.pl uruchomił nowy serwis praca.bankier.pl, który jest skierowany do specjalistów z branży finansowej. W serwisie tym publikowane są ogłoszenia pochodzące z serwisów rekrutacyjnych Jobspot.pl oraz GazetaPraca.pl należących do Agora SA, czołowego wydawcy w tym segmencie" - podał Bankier w komunikacie.

"Bankier.pl to jeden z największych portali finansowych w polskim Internecie. Jobspot.pl to pierwszy serwis rekrutacyjny, w którym publikowane są najciekawsze oferty pracy dla finansistów. Te dwie marki idealnie do siebie pasują" - powiedziała cytowana w komunikacie Dorota Bachman, dyrektor serwisów rekrutacyjnych w Pionie Internet Agory.

d44ulx7

Umowa z Bankier.pl to już drugi, w ciągu ostatniego miesiąca, strategiczny alians zawarty przez Agorę w celu budowania efektywności ofert pracy publikowanych w serwisach rekrutacyjnych należących do tej spółki. Pierwszy zawarto z IDG.pl - największym portalem technologicznym w Polsce. W ten sposób powstał serwis www.praca.idg.pl

Agora dzięki współpracy z Bankier.pl zdecydowanie zwiększy zasięg i wzmocni efektywność ogłoszeniową zarówno pierwszego serwisu rekrutacyjnego dla finansistów Jobspot.pl, jak i ofert dotyczących stanowisk finansowych z GazetaPraca.pl.

Grupa Bankier.pl ma coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. W lutym 2008 roku ich liczba wyniosła 1,87 mln, a łączna liczba odsłon przez nich wygenerowanych 47,4 miliona.

Wcześniej media i analitycy spekulowały, że Agora jest zainteresowana przejęciem Bankiera.pl, a zdaniem analityków cena za spółkę może przekroczyć 130 mln zł.

Zainteresowanie przejęciami portali finansowych deklarował też prezes Agory Marek Sowa w marcowym wywiadzie dla PAP.

W lutym przedstawiciele MCI Management, największego akcjonariusza Bankiera.pl, informowali, że szukają partnera strategicznego i planują całkowite wyjście ze spółki. Ich zdaniem, docelowo Bankier stanie się częścią większej grupy medialnej.(PAP)

bas/ ana/

d44ulx7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44ulx7