Trwa ładowanie...
d3fkz5b

Airway Medix ma umowę dystrybucyjną swoich produktów w Korei Południowej

Warszawa, 14.10.2015 (ISBnews) - Airway Medix - spółka zależna Adiuvo Investments - zawarła 5-letnią umowę dystrybucyjną z NAN03H z siedzibą w Seulu (Republika Korei), podało Adiuvo. Wartość przedmiotu umowy za okres 3 lat szacuje się na kwotę ok. 3 mln zł.

Share
d3fkz5b

"Na podstawie umowy Airway Medix ustanowiła NAN03H wyłącznym dystrybutorem produktów Airway Medix Closed Suction System (Zamknięty System Czyszczący) oraz Airway Medix Irrigator na terenie Republiki Korei (Korei Południowej). W ramach umowy NANO3H zobowiązało się do zakupu, w latach 2016-2018, minimalnej ilości produktów w liczbie 64 000 sztuk" - czytamy w komunikacie.

Do 31 października każdego roku kalendarzowego NANO3H przedstawi Airway Medix kwartalny plan sprzedaży produktów, w tym prognozy i strategie sprzedaży. W ramach umowy NAN03H zobowiązała się do rozpowszechniania produktów m.in. poprzez dystrybucję katalogów na odpowiednich rynkach oraz wystawiania produktów na odpowiednich targach i kongresach, podano również.

"Strony uzgodniły, że płatności za produkt dokonywane będą w walucie euro. Umowa weszła w życie z dniem podpisania i pozostaje w mocy przez okres 5 lat. Po upływie powyższego okresu, umowa zostanie automatycznie przedłużona o kolejny rok, chyba że którakolwiek ze stron umowy naruszy jej postanowienia lub którakolwiek ze stron wypowie umowę w terminie 90 dni przed datą wygaśnięcia" - czytamy dalej.

Airway Medix koncentruje się na pracach badawczo-rozwojowych i komercjalizacji nowatorskich urządzeń do jednorazowego stosowania u pacjentów wentylowanych mechanicznie na oddziałach intensywnej opieki medycznej (OIOM), a także u pacjentów z zagrożeniem życia i na oddziałach anestezjologlogicznych.

d3fkz5b

Adiuvo Investment to firma inwestująca w projekty biotechnologiczne. Celem firmy jest globalna komercjalizacja produktów, w tym m.in. EstheChoc - odmładzającej czekolady. Technologie komercjalizowane przez Adiuvo opracowywane są m.in. na uniwersytecie Cambridge. Firma jest wiodącym akcjonariuszem notowanego na NewConnect - Airway Medix. Adiuvo jest notowane na rynku głównym GPW od października 2015 r.

(ISBnews)

d3fkz5b

Podziel się opinią

Share
d3fkz5b
d3fkz5b