Trwa ładowanie...
d3k4ny4

Akcjonariusze DGA zdecydowali o scaleniu akcji w stosunku 8:1

Warszawa, 24.06.2014 (ISBnews) - Zwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki DGA zdecydowało o przeprowadzeniu resplitu akcji, w wyniku którego wartość nominalna akcji zwiększy się do 8 zł z 1 zł, podała spółka. Akcjonariusze powołali też zarząd na kolejną kadencję w niezmienionym składzie, z Andrzejem Głowackim jako prezesem zarządu.
Share
d3k4ny4

"W wyniku tej operacji wartość nominalna każdej akcji DGA S.A. każdego rodzaju zwiększy się z dotychczasowej wartości 1 zł do kwoty 8 zł. Ogólna liczba akcji spółki 9.042.232 zmniejszy się proporcjonalnie do 1.130.279 poprzez scalenie każdych ośmiu akcji o nominale 1 zł w jedną akcję o wartości 8 zł. Mogące powstać w wyniku resplitu niedobory scaleniowe zostaną uzupełnione nieodpłatnie na rzecz akcjonariuszy, których niedobory będą dotyczyć, przez prawa akcyjne posiadane przez DGA S.A. pozyskane w wyniku realizacji programu skupu akcji własnych spółki" - czytamy w komunikacie.

Scalenie akcji spółki w stosunku 8:1 zostanie przeprowadzone przy zachowaniu dotychczasowej wysokości kapitału zakładowego 9.042.232 zł, natomiast 1.130.279 akcji łącznie będzie się dzielić na 1.020.279 akcji na okaziciela oraz 110.00 akcji imiennych uprzywilejowanych, podano również.

ZWZ podjęło też uchwały, na mocy których powołano zarząd spółki na nową 4-letnią kadencję.

d3k4ny4

"Akcjonariusze DGA (...) desygnowali również na kolejną kadencję skład osobowy zarządu DGA S.A.:
- Andrzej Głowacki ? prezes zarządu
- Anna Szymańska ? wiceprezes zarządu
- Mirosław Marek ? wiceprezes zarządu
Tym samy skład zarządu pozostał niezmieniony w odniesieniu do właśnie zakończonej kadencji" - czytamy dalej.

DGA oferuje szeroki zakres usług konsultingowych oraz rozwiązań gwarantujących optymalizację działania i rozwój zarówno firm, jak i organizacji. Spółki z Grupy Kapitałowej oferują doradztwo oraz profesjonalne usługi dla biznesu i administracji, oferując usługi oraz doradztwo w zakresie m.in. zarządczym, prawnym, księgowym, personalnym, podatkowym czy badawczym.

(ISBnews)

d3k4ny4

Podziel się opinią

Share
d3k4ny4
d3k4ny4