Trwa ładowanie...
d4bt2kh

Akcjonariusze Multimedia Polska zdecydowali o dalszym pozostaniu w spółce (opis)

04.10. Warszawa (PAP) - Akcjonariusze Multimedia Polska po przeprowadzeniu przez J.P. Morgan przeglądu strategicznych opcji spółki, zdecydowali o dalszym pozostaniu w inwestycji -...

Share
d4bt2kh

04.10. Warszawa (PAP) - Akcjonariusze Multimedia Polska po przeprowadzeniu przez J.P. Morgan przeglądu strategicznych opcji spółki, zdecydowali o dalszym pozostaniu w inwestycji - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

"Udziałowcy analizując dotychczasowy rozwój spółki, dobre perspektywy rynkowe oraz znaczące możliwości skutecznej realizacji dotychczasowej strategii rozwoju uważają, że będzie to optymalny wariant budowy wartości Multimedia Polska" - podano.

"Multimedia Polska utrzymuje szybkie tempo rozwoju swojej działalności i spodziewa się dalszego wzrostu bazy abonenckiej, przychodów oraz zysków w 2012 roku oraz znaczącej dynamiki wzrostu w roku 2013 i kolejnych latach. Spółka zamierza kontynuować inwestycje w celu jej dalszego rozwoju zarówno poprzez dalszą rozbudowę oferty usług telewizji, internetu i telefonii, konsolidację rozdrobnionego rynku dostawców kablowych i internetowych w Polsce oraz zwiększenie bazy lojalnych abonentów" - podała spółka.

W lutym tego roku Multimedia informowały, że akcjonariusze spółki zaangażowali JP Morgan do przeprowadzenia przeglądu strategicznych opcji spółki, a celem przeglądu jest dokonanie oceny spółki we wszystkich jej obszarach działalności biznesowej, jak również potencjału rozwoju rynku telewizyjnego i telekomunikacyjnego w Polsce. Spółka podawała, że wszystkie opcje będą rozważone, w tym utrzymanie istniejącej struktury właścicielskiej.

Fundusz Emerging Ventures Limited (EVL) z siedzibą w Nikozji na Cyprze kontroluje pośrednio pakiet około 94,32 proc. akcji Multimedia Polska.(PAP)

bas/ asa/

d4bt2kh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bt2kh
d4bt2kh