Trwa ładowanie...

Amazon po polsku. Amerykański gigant przygotował dla nas ofertę

Amazon.de dostępny jest po polsku! Oferuje już nawet książki w języku polskim i darmową wysyłkę, ale ceny wciąż są przeliczane z euro.

Amazon po polsku. Amerykański gigant przygotował dla nas ofertę
d2yrwc7
d2yrwc7

Amazon.de dostępny jest po polsku! Oferuje już nawet książki w naszym rodzimym języku i darmową wysyłkę, ale ceny wciąż są przeliczane z euro.

Aby wejść do sklepu, wystarczy wpisać w przeglądarkę Amazon.pl. Załaduje się co prawda strona niemiecka Amazon.de, ale można już wybrać polskojęzyczną wersję, odznaczając w polu wyboru języka symbol PL.

Niektóre elementy serwisu wciąż nie zostały przetłumaczone (np. nazwy działów i niektórych produktów), ale sklep kusi już Polaków promocjami na odzież, elektronikę oraz książki po polsku (w tej chwili oferta obejmuje 56 tys. pozycji). Dostępna jest nawet opcja darmowej wysyłki. Aby móc z niej skorzystać, trzeba zrobić zakupy za co najmniej 39 euro.

(fot. WP)
Źródło: (fot. WP)

U góry po prawej stronie umieszczono informację: "Serwis Amazon.de w języku polskim”. Po jego kliknięciu ukazuje się następujący komunikat:

d2yrwc7

"Klienci posługujący się językiem polskim mogą skorzystać z nowej opcji wyboru języka. Po zmianie języka z niemieckiego na polski (tutaj) w serwisie Amazon.de mogą Państwo przeglądać miliony stron produktów, kupować, płacić oraz korzystać z innych elementów serwisu, np. z sekcji Moje konto oraz licznych stron pomocy w języku polskim. Oprócz nawigacji i informacji o zamówieniach i przesyłkach, mogą Państwo skorzystać z pomocy działu obsługi klienta, gdzie prowadzimy korespondencję mailową oraz rozmowy telefoniczne w języku polskim.

Wciąż pracujemy nad ulepszaniem polskiej wersji językowej serwisu Amazon.de. Większość funkcji jest już przetłumaczonych, ale niektóre elementy serwisu są póki co dostępne jedynie w języku niemieckim. Jeśli mają Państwo problem, którego nie potrafią rozwiązać samodzielnie, prosimy o kontakt z polskojęzycznym działem obsługi klienta".

I rzeczywiście po kliknięciu odnośnika, przechodzimy na stronę kontaktową w języku polskim. Klienci z naszego kraju mogą kontaktować się z obsługą e-mailem lub telefonicznie. Jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy na połączenie do Niemiec, wystarczy zostawić telefon kontaktowy, a konsultant do nas oddzwoni.

d2yrwc7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yrwc7