Trwa ładowanie...
d3xyfgq

Archicom wprowadził do sprzedaży 34 apartamenty we Wrocławiu

Warszawa, 25.05.2016 (ISBnews) - Archicom wprowadził do sprzedaży 34 apartamenty w kolejnym etapie prestiżowej inwestycji River Point, poinformowała spółka. Zakończenie budowy i oddanie budynku do użytku przewidziane jest w I kw. 2019 r, podano także.

Share
d3xyfgq

"Dobra koniunktura gospodarcza i dynamiczny rozwój Wrocławia sprawiają, że coraz więcej klientów interesuje się mieszkaniami o podwyższonym standardzie i apartamentami. River Point idealnie wpisuje się w te trendy. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Pierwszy budynek trafił do sprzedaży pod koniec marca, od tego czasu zakontraktowanych zostało już 19 apartamentów" - powiedział członek zarządu Tomasz Sujak, cytowany w komunikacie.

Powierzchnia wprowadzanych do sprzedaży apartamentów waha się od 64 do 167 m2, a ceny zaczynają się od 7 100 zł za m2. Zakończenie budowy i oddanie budynku do użytku przewidziane jest w I kw. 2019 r., podano także.
"Kompleks apartamentowców River Point będzie się składał z trzech atrakcyjnych architektonicznie budynków" - czytamy w komunikacie.

Grupa Archicom realizuje zarówno duże osiedla, jak również bardziej kameralne budynki, obiekty postindustrialne czy inwestycje z sektora premium. Spółka w 2015 r. sprzedała 611 mieszkań, tj. o 17,5% więcej niż rok wcześniej. Jest notowana na GPW od marca 2016 r.

(ISBnews)

d3xyfgq

Podziel się opinią

Share
d3xyfgq
d3xyfgq