Trwa ładowanie...
d1bvod8

Archicom wprowadził do sprzedaży 76 mieszkań na osiedlu Słoneczne Stabłowice 

Warszawa, 01.08.2016 (ISBnews) - Archicom wprowadził do oferty 76 mieszkań na wrocławskim osiedlu Słoneczne Stabłowice, poinformowała spółka. Na terenie osiedla społecznego powstaną trzy nowe budynki, podano także.

Share
d1bvod8

"To pierwszy tak kompleksowy projekt w zachodniej części Wrocławia. Inwestycja łączy niepowtarzalną lokalizację przy rzece z funkcjonalnymi układami mieszkań o powierzchni do 75 mkw. Mieszkańcy stabłowickiego ?waterfrontu" mogą także liczyć na niczym niezakłócone widoki na zieleń i Bystrzycę" - powiedziała prezes Dorota Jarodzka-Śródka, cytowana w komunikacie.

Większość mieszkań w nowym etapie osiedla może liczyć na gwarantowaną dopłatę rządową. Klienci będą mogli wprowadzić się na osiedle już w na początku 2018 r., podano także.

"Konsekwentnie rozszerzamy ofertę naszego osiedla społecznego w zachodnim Wrocławiu. Klienci doceniają przede wszystkim kompleksowość Słonecznych Stabłowic i funkcjonalne układy mieszkań na osiedlu. Zastosowanie sprawdzonych na innych osiedlach społecznych rozwiązań pozwala nam liczyć na równie duże zainteresowanie ze strony klientów, co w przypadku Czterech Pór Roku czy Olimpii Port"- powiedział członek zarządu Tomasz Sujak, cytowany w komunikacie.

d1bvod8

Deweloper obecnie oferuje ok. 500 mieszkań dostępnych z dopłatami rządowymi dla szukających swojego pierwszego mieszkania/.

"Systematycznie poszerzamy naszą ofertę we wszystkich segmentach rynku. Chcąc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony klientów i rosnącej sprzedaży, celem zarządu jest wprowadzenie do oferty około 1 500 mieszkań do końca roku" - powiedział wiceprezes Rafał Jarodzki, cytowany w komunikacie.

Grupa Archicom realizuje zarówno duże osiedla, jak również bardziej kameralne budynki, obiekty postindustrialne czy inwestycje z sektora premium. Spółka w 2015 r. sprzedała 611 mieszkań, tj. o 17,5% więcej niż rok wcześniej. Jest notowana na GPW od marca 2016 r.

(ISBnews)

d1bvod8

Podziel się opinią

Share
d1bvod8
d1bvod8