Trwa ładowanie...
d4bxif7
d4bxif7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

ARMiR: zakończyła weryfikację wniosków o pomoc suszową, zapowiada wypłaty

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zakończyła weryfikację wniosków rolników o pomoc suszową. Zapowiada, że wkrótce rozpocznie wypłaty skorygowane do 81 proc., ponieważ łączna kwota wniosków przekraczała zaplanowane na ten cel środki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4bxif7

Biuro prasowe Agencji przypomniało, że rolnicy, którym tegoroczna susza zniszczyła w znacznym stopniu plony oraz plantatorzy czarnej porzeczki, którzy z powodu niskich cen ponieśli straty finansowe mogli składać wnioski o pomoc do 30 września.

Łączna kwota 174 tys. wniosków rolników przekroczyła o 450 mln zł zaplanowane w budżecie na 2015 r. środki na ten cel i dlatego Agencja zastosuje współczynnik korygujący - 0,81 - poinformowało biuro prasowe.

Producenci czarnej porzeczki złożyli do ARiMR 14,1 tys. wniosków, które zostały zweryfikowane i kierownicy biur powiatowych przystąpią do wydawania decyzji o przyznaniu wsparcia - zapowiedziała Agencja.

d4bxif7

Podziel się opinią

Share
d4bxif7
d4bxif7