Trwa ładowanie...
d3etsx1
25-01-2017 08:18

Arrinera rozpoczęła sprzedaż samochodu Arrinera Hussarya GT

Warszawa, 25.01.2017 (ISBnews) - Arrinera Racing Limited - spółka zależna Arrinery - rozpoczęła sprzedaż samochodów wyścigowych Arrinera Hussarya GT, podała spółka.

d3etsx1
d3etsx1

"Zarząd Arrinera [...] powziął informację od spółki zależnej od emitenta, tj. Arrinera Racing Limited, o otrzymaniu pierwszej zaliczki na samochód wyścigowy Arrinera Hussarya GT w kwocie 53 897 GBP. Tym samym rozpoczęła się sprzedaż samochodów wyścigowych Arrinera Hussarya GT" - czytamy w komunikacie.

Arrinera Racing Limited prowadzi zaawansowane rozmowy z kolejnymi osobami zainteresowanymi nabyciem samochodu wyścigowego Arrinera Hussarya GT i zakłada, że w najbliższym okresie otrzyma kolejne zaliczki od osób zainteresowanych nabyciem tego samochodu, podano także.

Arrinera to notowany na NewConnect producent pierwszego polskiego samochodu wyścigowego HussaryaGT. Wchodzi w skład portfela inwestycyjnego funduszu Erne Ventures. Głównym celem Arrinery jest budowa silnej i globalnej marki Arrinera na rynku motoryzacyjnym w segmencie samochodów sportowych. Działalność operacyjną prowadzi na rynkach Polski i Wielkiej Brytanii, która uznawana jest za największy rynek motosportu na świecie. Flagowym projektem Arrinery jest Hussarya GT - pierwszy polski profesjonalny samochód wyścigowy klasy GT.

(ISBnews)

d3etsx1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3etsx1