Trwa ładowanie...
d134lpm

Asseco Poland blisko zdobycia kontraktu na system ZEFIR 2 za 32,6 mln zł

03.09. Warszawa (PAP) - Oferta Asseco Poland za 32,6 mln zł została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę, instalację, wdrożenie i...

Share
d134lpm

03.09. Warszawa (PAP) - Oferta Asseco Poland za 32,6 mln zł została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę, instalację, wdrożenie i wsparcie utrzymania oraz rozwój systemu ZEFIR 2 - podała zamawiający na stronach internetowych.

Decyzja o wyborze oferty Asseco jako najkorzystniejszej została zaskarżona do KIO, ale izba odrzuciła odwołania wykonawców.

Zamawiający już drugi raz wybrał ofertę Asseco Poland jako najkorzystniejszą w tym przetargu. Po raz pierwszy dokonał tego w maju, ale w wyniku odwołań do KIO musiał unieważnić czynność wyboru najkorzystniejszej oferty i ją powtórzyć.

System ZEFIR jest systemem informatycznym, który kompleksowo obsługuje sprawy związane z finansami i rachunkowością Polskiej Służby Celnej. Twórcą pierwszej wersji systemu jest spółka SKG, która w czerwcu została kupiona przez Asseco Poland.

Poza Asseco Poland o zamówienie to ubiegały się m.in.: konsorcjum z udziałem Infovide-Matrix oraz Sygnity.(PAP)

gsu/ asa/

d134lpm

Podziel się opinią

Share
d134lpm
d134lpm