Trwa ładowanie...
d1omeaz

Asseco Poland blisko zdobycia kontraktu na system ZEFIR 2 za 32,6 mln zł

03.09. Warszawa (PAP) - Oferta Asseco Poland za 32,6 mln zł została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę, instalację, wdrożenie i...

d1omeaz
d1omeaz

03.09. Warszawa (PAP) - Oferta Asseco Poland za 32,6 mln zł została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę, instalację, wdrożenie i wsparcie utrzymania oraz rozwój systemu ZEFIR 2 - podała zamawiający na stronach internetowych.

Decyzja o wyborze oferty Asseco jako najkorzystniejszej została zaskarżona do KIO, ale izba odrzuciła odwołania wykonawców.

Zamawiający już drugi raz wybrał ofertę Asseco Poland jako najkorzystniejszą w tym przetargu. Po raz pierwszy dokonał tego w maju, ale w wyniku odwołań do KIO musiał unieważnić czynność wyboru najkorzystniejszej oferty i ją powtórzyć.

System ZEFIR jest systemem informatycznym, który kompleksowo obsługuje sprawy związane z finansami i rachunkowością Polskiej Służby Celnej. Twórcą pierwszej wersji systemu jest spółka SKG, która w czerwcu została kupiona przez Asseco Poland.

Poza Asseco Poland o zamówienie to ubiegały się m.in.: konsorcjum z udziałem Infovide-Matrix oraz Sygnity.(PAP)

gsu/ asa/

d1omeaz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1omeaz