Trwa ładowanie...
d26als1

Asseco, Wasko i NTT mają szansę dostarczyć sprzęt do SI PR w przetargu CPI MSWiA

14.09. Warszawa (PAP) - CPI MSWiA wybrało dziesięć firm, z którymi podpisze umowy ramowe na zakup sprzętu na potrzeby zintegrowanego systemu informatycznego powiadamiania...

d26als1
d26als1

14.09. Warszawa (PAP) - CPI MSWiA wybrało dziesięć firm, z którymi podpisze umowy ramowe na zakup sprzętu na potrzeby zintegrowanego systemu informatycznego powiadamiania ratunkowego. Wśród zwycięzców tego przetargu znalazły się m.in. Asseco Systems, Wasko oraz konsorcjum NTT System z WebTradeCenter - poinformowało CPI MSWiA w komunikacie.

Pozostali zwycięzcy tego przetargu to: IT.expert, Logon, Centrum Informatyki ZETO, Koma Nord, Kolporter Info, Consortia i Unia.

CPI MSWiA w czerwcu ogłosiło przetarg na "Zakup stanowisk dostępowych, konsol dyspozytorskich zintegrowanej łączności, kart inteligentnych oraz czytników kart na potrzeby zintegrowanego systemu informatycznego powiadamiania ratunkowego, umożliwiającego przyjęcie i rejestrację zgłoszeń na numer alarmowy 112 oraz inne numery alarmowe".

W przetargu tym złożono łącznie 23 oferty. Wśród przegranych znalazły się m.in. takie firmy jak Sygnity, Comarch czy Talex.

Z wadium, które w tym postępowaniu określono na 0,5 mln zł wynika, że wartość zamówienia to co najmniej kilkanaście mln zł.(PAP)

gsu/ ana/

d26als1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26als1