Trwa ładowanie...
d24gmev

Atal sprzedał 171 mieszkań w maju 2015 r.

Warszawa, 12.06.2015 (ISBnews) - Atal sprzedał 171 mieszkań, a 153 zostały objęte rezerwacją w maju, podała spółka.

Share
d24gmev

"W minionym miesiącu br. nabywców znalazło 171 mieszkań, a 153 zostały objęte rezerwacją. Od początku roku klienci zakupili już 641 mieszkań w inwestycjach Atal w całej Polsce. W ciągu pięciu miesięcy 2015 roku, spółka sprzedała o 169 lokali więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku oraz o 269 więcej niż w rekordowym pod względem sprzedaży 2013 roku" - czytamy w komunikacie.

W maju poszerzono ofertę na krakowskim osiedlu Bronowice Residence, gdzie do sprzedaży trafił kolejny budynek - Bronowice Residence IVB. W ubiegłym miesiącu pozwolenie na użytkowanie uzyskały także budynki pierwszego etapu katowickiej inwestycji Atal Francuska Park.

Najwięcej mieszkań zostało sprzedanych w Krakowie. W maju nabywców znalazło tam 60 lokali. Znacząco wzrosła również sprzedaż w Warszawie. Nowych właścicieli znalazło 31 mieszkań, z czego aż 25 w Oazie Wilanów. Atal utrzymał także bardzo dobre rezultaty we Wrocławiu oraz Łodzi sprzedając odpowiednio 45 i 28 mieszkań, podała także spółka.

d24gmev

"Pozyskanie tylu klientów było możliwe dzięki wprowadzaniu do sprzedaży od początku roku kolejnych osiedli, a tym samym utrzymywaniu szerokiej oferty. Żeby zachować wysokie wyniki sprzedaży planujemy realizację kolejnych inwestycji we wszystkich miastach, w których prowadzimy działalność" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w Atal Ewelina Juroszek.

Atal S.A. to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Firma w grudniu 2013 roku zadebiutowała na rynku Catalyst.

(ISBnews)

d24gmev

Podziel się opinią

Share
d24gmev
d24gmev