Trwa ładowanie...
di5rzor
23-02-2017 12:41

Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla I etapu Atal Towers we Wrocławiu

Warszawa, 23.02.2017 (ISBnews) - Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu inwestycji Atal Towers we Wrocławiu, poinformowała spółka. W ukończonym budynku znajduje się 159 mieszkań o powierzchniach od 28,13 do 112,57 m2 oraz 20 lokali usługowych. 

di5rzor
di5rzor

"AtalTowers to jedna z flagowych inwestycji Atal w skali całej Polski. Projekt od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród szukających mieszkania we Wrocławiu. Inwestycja wyróżnia się nie tylko unikalną architekturą, ale również wysoką jakością wykonania. W I etapie inwestycji wolnych zostało tylko 28 lokali, w drugim etapie większość mieszkań została już sprzedana" - powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

Osiedle powstaje przy ulicy Sikorskiego we Wrocławiu, tuż nad Odrą. Cena brutto za m2 w pierwszym etapie wynosi od 6 750 zł, a w drugim od 7 300 zł, podano także.

"Kompleks mieszkaniowy docelowo składać się będzie z dwóch etapów. W pierwszej części inwestycji powstał funkcjonalny budynek, który od strony Odry posiada sześć pięter, natomiast od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W tym obiekcie znalazło się 159 lokali" - czytamy w komunikacie.

W drugim etapie inwestycji powstają dwie wieże (61,3 m i 59,7 m), połączone wspólną częścią parterową. Łącznie w Atal Towers II znajdą się 292 mieszkania, podano także.

Za projekt Atal Towers odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W ub. roku sprzedała 2 436 lokali.

(ISBnews)

di5rzor
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
di5rzor