Trwa ładowanie...
d2wcgpf

Atlas Estates chce utrzymywać sprzedaż na poziomie ok. 300 mieszkań rocznie

Warszawa, 24.06.2014 (ISBnews) - Atlas Estates chce utrzymywać sprzedaż na poziomie ok. 300 mieszkań w Warszawie rocznie, poinformował agencję ISBnews dyrektor sprzedaży i marketingu spółki Michał Witkowski. Prowadzi due diligence kilku gruntów w Warszawie.
Share
d2wcgpf

"W 2013 r. podpisaliśmy przedwstępne umowy sprzedaży na prawie 300 mieszkań i nasza oferta powoli się wyczerpuje. Widzimy dobry popyt i optymalne dla nas byłoby utrzymywanie w ciągłej sprzedaży 2-3 projektów, żeby dysponować ok. 500-600 lokalami w ofercie, co pozwalałoby oscylować przy ubiegłorocznym poziomie sprzedaży" - powiedział ISBnews Witkowski.

Dodał, że w tym celu Atlas Estates podpisał już umowę przedwstępną dotyczącą zakupu działki w Warszawie. Deweloper planuje też kolejne transakcje i w przypadku kilku gruntów aktualnie prowadzi badanie due diligence.

"Interesują nas centralne lokalizacje i warszawskie dzielnice na linii metra: Wola, Żoliborz i Mokotów. Nadal będziemy realizować inwestycje w swoim segmencie projektów mieszkaniowych o podwyższonym standardzie" - podkreślił dyrektor Atlas Estates.

d2wcgpf

Wcześniej Atlas Estates podał, że sprzedał już 70% z 265 mieszkań dostępnych w trzecim etapie inwestycji Capital Art Apartments na warszawskiej Woli oraz znalazł nabywców na prawie 80% z 303 mieszkań osiedla Apartamenty przy Krasińskiego na warszawskim Żoliborzu.

Atlas Estates Limited jest zarejestrowaną na wyspie Guernsey spółką inwestująca w nieruchomości w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Prowadzi obecnie działalność na rynkach nieruchomości w Polsce, na Węgrzech, w Bułgarii i Rumunii. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w 2008 r.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d2wcgpf

Podziel się opinią

Share
d2wcgpf
d2wcgpf