Trwa ładowanie...
d1mjhzb

Atlas Estates planuje budowę trzeciej wieży mieszkalnej przy Hiltonie w 2015 r.

Warszawa, 24.06.2014 (ISBnews) - Atlas Estates chce w przyszłym roku rozpocząć sprzedaż i realizację trzeciego wieżowca mieszkalnego obok hotelu Hilton na warszawskiej Woli, poinformował agencję ISBnews dyrektor sprzedaży Michał Witkowski.
Share
d1mjhzb

"Kolejna wieża będzie miała zdecydowaną przewagę części mieszkalnej. Pracujemy obecnie nad tym projektem, kompletujemy dokumentację, tak by ruszyć z realizacją w 2015 r. Moglibyśmy wprowadzić ją do oferty nawet już w I półroczu, a budowa byłaby realizowana od II półrocza. Odbieramy sygnały świadczące o dużym zainteresowaniu klientów tym projektem" - powiedział ISBnews Witkowski.

Dodał, że firma oczekuje uzyskania finansowania na poziomie nawet kilkuset mln zł, a sam projekt przewidywany jest na ok. 170 m wysokości i do 44 pięter. Obok planowanej wieży funkcjonuje już hotel Hilton oraz dwie wieże Platinum Towers. Według informacji ISBnews, nowy projekt będzie miał własną nazwę.

Atlas Estates Limited jest zarejestrowaną na wyspie Guernsey spółką inwestująca w nieruchomości w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Prowadzi obecnie działalność na rynkach nieruchomości w Polsce, na Węgrzech, w Bułgarii i Rumunii. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w 2008 r.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d1mjhzb

Podziel się opinią

Share
d1mjhzb
d1mjhzb