Trwa ładowanie...
d2imk4f
d2imk4f

ATM powołała nowy zarząd z Sylwestrem Biernackim na czele

Warszawa, 10.05.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza ATM - po ustaleniu liczby członków zarządu na trzech - odwołała Dariusza Terleckiego z funkcji prezesa i Jacka Krupę z funkcji wiceprezesa, natomiast powołała Sylwestra Biernackiego na prezesa zarządu (od 10 maja) Roberta Zaklika na wiceprezesa (od 1 czerwca) i Tomasza Galasa na członka zarządu ds. finansów (od 16 maja), podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2imk4f

"Pan Sylwester Biernacki posiada blisko 10-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu operatorem data center i punktu wymiany ruchu internetowego oraz 20-letnią praktykę w zakresie internetu i sieci telekomunikacyjnych. Swoją karierę rozpoczynał w roku 1995 od pracy w jednym z pierwszych ISP w Polsce (PDI Sp. z o.o.), a następnie od roku 1999 wdrażał dostęp do internetu w sieci Aster. Jednocześnie od roku 2000 budował Warsaw Internet Exchange, a w roku 2006 stworzył i zarządzał spółką PLIX - Polish Internet Exchange - największym w Polsce punktem wymiany ruchu obsługującym ponad 40% ruch polskich operatorów. Od 2009 r. w ramach PLIX budował serwerownie w Warszawskim budynku LIM/Marriott - w chwili obecnej spółka ta posiada tam blisko 1200 m2 serwerowni. W 2013 r. spółka została sprzedana do lidera rynku data center w Europie - spółki TelecityGroup" - czytamy w komunikacie.

ATM obsługuje największe banki i telekomy, dysponuje siecią światłowodową o długości ponad 15 tys. km i posiada kilka obiektów data center. Od 2004 r. spółka jest notowana na GPW.

(ISBnews)

d2imk4f

Podziel się opinią

Share

d2imk4f

d2imk4f