1z9
Aukcja "Sztuka XX wieku" Agry Art
Sasnal Wilhelm "Bez tytułu"
Kolekcjonerzy polskiej sztuki XX wieku na aukcji zorganizowanej przez Dom Aukcyjny Agra Art na pewno znajdą coś dla siebie.
Rozmiar: 40.1 x 50.3 cm
Technika: olej, płótno
Cena wywoławcza: 90 tys. zł