Trwa ładowanie...
doa7rwu

Avalon MBO Fund obejmie 410.959 akcji Organic FZ za 3 mln zł

29.12. Warszawa (PAP) - Co"peratief Avalon MBO Fund zobowiązał się do objęcia 410.959 akcji Organic Farma Zdrowia po cenie emisyjnej 7,3 zł za szt., co oznacza, że dokapitalizuje...

Share
doa7rwu

29.12. Warszawa (PAP) - Co"peratief Avalon MBO Fund zobowiązał się do objęcia 410.959 akcji Organic Farma Zdrowia po cenie emisyjnej 7,3 zł za szt., co oznacza, że dokapitalizuje spółkę kwotą 3 mln zł. Pieniądze z emisji mają trafić do spółki nie później niż 15 marca 2011 r. i zostaną przeznaczone na rozbudowę sieci handlowej. Fundusz jest także gotowy zainwestować kolejne 2 mln zł - poinformowała Organic Farma Zdrowia w komunikacie.

Co"peratief Avalon MBO Fund zobowiązał się do dokapitalizowania Organic Farma Zdrowia gdyż zostały spełnione przesłanki do objęcia przez ten fundusz akcji spółki w ramach drugiej transzy, przewidzianej i zapisanej w umowie inwestycyjnej z maja 2010 r.

"Jednocześnie, biorąc pod uwagę dalszy potencjał rozwojowy spółki poprzez wstępnie zidentyfikowane cele akwizycyjne, fundusz wyraził także gotowość dodatkowej inwestycji w wysokości 2 milionów złotych na tych samych warunkach, w formie kolejne transzy, pod warunkiem ostatecznego sprecyzowania przeznaczenia inwestycji do 30 kwietnia 2011 roku i podpisania stosownego aneksu do umowy inwestycyjnej" - napisano w raporcie.(PAP)

gsu/ gor/

doa7rwu

Podziel się opinią

Share
doa7rwu
doa7rwu