Trwa ładowanie...
d3dv3oc
d3dv3oc

Axel Springer obejmie 49 proc. Infor Biznes w zamian za "Dziennik" i Dziennik.pl

2.6.Warszawa (PAP) - Axel Springer i Infor podpisały porozumienie, zgodnie z którym Axel obejmie 49 proc. udziałów w spółce Infor Biznes, do której wniesie swój drukowany tytuł...
Share
d3dv3oc

2.6.Warszawa (PAP) - Axel Springer i Infor podpisały porozumienie, zgodnie z którym Axel obejmie 49 proc. udziałów w spółce Infor Biznes, do której wniesie swój drukowany tytuł "Dziennik Polska Europa Świat" oraz serwis internetowy Dziennik.pl - poinformował Infor w komunikacie prasowym.

Infor podał też, że Axel Springer i Infor będą od jesieni wydawać wspólną gazetę codzienną łączącą treści "Dziennika" i "Gazety Prawnej".

"Poniedziałkowe porozumienie jest kolejnym etapem współpracy obu wydawców, która do tej pory obejmowała m.in. połączoną prenumeratę DZIENNIKA i +Gazety Prawnej+" - podała spółka Infor.

d3dv3oc

"Celem podpisanej umowy jest wspólne wydawanie od jesieni 2009 r. nowej gazety codziennej. Zgodnie z intencją wydawców nowy tytuł łączyć będzie wysokiej jakości treści +Dziennika+, szczególnie z obszaru polityki, kultury i sportu, oraz +Gazety Prawnej+, wyspecjalizowanej w tematyce gospodarczej, podatkowej i prawnej. Poszerzone spektrum tematyczne wpłynie na atrakcyjność gazety dla czytelników i klientów reklamowych" - podano.(PAP)

bas/ ana/

d3dv3oc

Podziel się opinią

Share
d3dv3oc
d3dv3oc