Trwa ładowanie...
Bary mleczne - koniec absurdów?

Bary mleczne - koniec absurdów?

Koniec absurdalnego prawa. Od kwietnia do serwowanych w barach mlecznych dań będzie można dodawać przyprawy. Teraz jest to niemożliwe, bo tak stanowi rozporządzenie ministra finansów. Po wielu interwencjach ministerstwo zmieniło zdanie i przygotowało nowe rozporządzenie – na liście dozwolonych produktów są wreszcie pieprz, suszona papryka czy oregano. W nowym rozporządzeniu ministerstwa jest też ważna zmiana dotycząca nie tylko smaku – ale też portfeli klientów. Jaka - o tym dziś w #dziejesiewbiznesie

Share
dymh955

Koniec absurdalnego prawa. Od kwietnia do serwowanych w barach mlecznych dań będzie można dodawać przyprawy. Dziś jest to niemożliwe, bo użycie pieprzu blokowało... rozporządzenie ministra finansów.

Wirtualna Polska jako pierwsza już dwa lata temu podniosła temat absurdów w barach mlecznych i w końcu po wielu interwencjach ministerstwo zmieniło zdanie.

Przygotowano nowe rozporządzenie – na liście dozwolonych produktów są wreszcie pieprz, suszona papryka czy oregano. W nowym rozporządzeniu ministerstwa jest też ważna zmiana dotycząca nie tylko smaku – ale też portfeli klientów.

Jaka - o tym dziś w #dziejesiewbiznesie.

Na czym polegał absurd z solą i pieprzem - więcej w tym artykule.

dymh955

Podziel się opinią

Share
dymh955
dymh955