Trwa ładowanie...
d32fk1w

BBI Development uruchomi w Koneserze hotel pod marką Moxy w systemie franczyzy

Warszawa, 08.08.2016 (ISBnews) - Centrum Praskie Koneser sp. z o.o. sp. k. (CPK), spółka celowa BBI Development współtworzona z podmiotami grupy Liebrecht&WooD - zawarła ze spółką Global Hospitality Licensing S.? r.l. z siedzibą w Luksemburgu umowę franczyzy, której przedmiotem jest przystąpienie przez CPK do systemu franczyzy usług hotelarskich pod marką Moxy (Moxy Hotels), należącej do grupy Marriott International Inc., podało BBI Development.
Share
d32fk1w

?Przedmiotem umowy jest przyjęcie przez CPK szeregu praw i obowiązków franczyzobiorcy właściwych dla stosunku franczyzy w branży hotelarskiej. W szczególności franczyzodawca udzielił CPK niewyłącznej licencji na użytkowanie znaków towarowych (oznaczeń przedsiębiorcy), ale także dostępu do systemu poufnych informacji praktyczno-technicznych z dziedziny hotelarstwa (know-how)" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie CPK zobowiązała się do wybudowania i wyposażenia budynku hotelowego w ramach rewitalizowanego, historycznego budynku B projektu Centrum Praskie Koneser, realizowanego przy ul. Ząbkowskiej w Warszawie. Wielkość hotelu określono na 141 pokoi gościnnych, zaś wielkość planowanej powierzchni użytkowej dedykowanej hotelowi wyniesie 5 447 m2, podano również.

?Z tytułu zawartej umowy CPK zobowiązana będzie do uiszczenia typowych dla umów franczyzowych opłat, których wysokość i warunki płatności nie odbiegają od rynkowych warunków finansowych umów franczyzowych sieci hotelarskich wyższej klasy" - czytamy dalej.

BBI Development jest spółką deweloperską notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1997 r.

(ISBnews)

d32fk1w

Podziel się opinią

Share
d32fk1w
d32fk1w