Trwa ładowanie...
d2jb7xb

BBN ws. listu ministra obrony do prezydenta (komunikat)

...

d2jb7xb
d2jb7xb

19.08. Warszawa - BBN informuje:

W środę, 19 sierpnia 2009 r., do Kancelarii Prezydenta RP wpłynęło pismo ministra obrony narodowej Bogdana Klicha z prośbą o spotkanie z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim.

Niestety, pismo to nie odpowiada ustaleniom poczynionym między szefem BBN ministrem Aleksandrem Szczygło a ministrem Bogdanem Klichem, które poczyniono w czasie rozmowy, do jakiej doszło w dniu 18 sierpnia br.

Ustalono wówczas, że do Prezydenta RP trafi komplet dokumentów: pismo gen. broni Waldemara Skrzypczaka, dowódcy Wojsk Lądowych, w którym oddaje się on do dyspozycji Prezydenta RP, opinia na ten temat generała Franciszka Gągora szefa Sztabu Generalnego WP oraz pismo ministra obrony narodowej z propozycjami rozwiązania problemu, jaki wystąpił w Ministerstwie Obrony Narodowej.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat sytuacji w Ministerstwie Obrony Narodowej, szef BBN zaprosił dziś na spotkanie gen. broni Waldemara Skrzypczaka.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ aja/

d2jb7xb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jb7xb