Trwa ładowanie...
dgck455

Biedronka ma ambitny plan. W październiku nowy sklep co tydzień

Biedronka otworzyła w poniedziałek 4 nowe sklepy. Październik ma być jeszcze bardziej intensywny. Sieć zapowiada, że w tym miesiącu co tydzień w całej Polsce będzie otwierać nowe placówki. Plan: do końca roku 3000 sklepów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biedronka zapowiada intensywny koniec roku. Tylko w poniedziałek sieć otworzyła 4 nowe sklepy w całej Polsce.
Biedronka zapowiada intensywny koniec roku. Tylko w poniedziałek sieć otworzyła 4 nowe sklepy w całej Polsce. (East News)
dgck455

"Biedronka przyspiesza tempo otwarć - tylko 30 września otworzą się aż 4 sklepy w regionach całej Polski: Świecie na Kujawach, lubuski Konotop, małopolskie Mokrzyska i dolnośląska Oława" - chwali się Biedronka w komunikacie.

Na tym jednak nie koniec. Kolejne dni października przyniosą następne wielkie otwarcia - klienci odwiedzą nowe sklepy m.in. w Gdyni i Nowym Sączu, a także zmodernizowane sklepy w Łodzi i Częstochowie.

"Współcześnie klient od nowoczesnej sieci handlowej oczekuje nie tylko dużego asortymentu, ale również zastosowania innowacyjnych rozwiązań usprawniających zakupy. Z każdym tygodniem staramy się otwierać nowe placówki lub te które zmodernizowaliśmy do najnowszego standardu" - czytamy w komunikacie.

dgck455

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Biedronka podkreśla, że sklepy, które uruchamia "zyskują nowe oblicze, są jeszcze bardziej przestronne i intuicyjne dla klientów".

- Każdemu otwarciu towarzyszą duże rabaty, a po zakupach zapraszamy naszych klientów na degustacje kawy, ciast czy pieczywa. Nie zapominamy również o najmłodszych - dla nich przygotowujemy balony i animacje - powiedział dyrektor ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka Szymon Sochacki.

dgck455

Na koniec pierwszej połowy 2019 roku Biedronka liczyła 2 916 sklepów, które odwiedzało średnio 4 mln klientów w ponad 1 100 miejscowościach w całej Polsce. Celem na koniec tego roku ma być 3 000 sklepów. Właśnie dlatego sieć planuje w październiku otwarcia co tydzień. Jak będzie w kolejnych miesiącach? Tu szczegółów na razie nie ma.

Biedronka to największa sieć detaliczna w Polsce. Na koniec 2018 r. liczyła 2 900 placówek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dgck455

Podziel się opinią

Share
dgck455
dgck455