Biedronka niczym salonik prasowy. Coraz więcej tytułów dostępnych w sieci sklepów

Klienci Biedronki mogą zrobić nie tylko zakupy spożywcze. W sieci coraz bardziej powszechne są działy z prasą. W większości dyskontów można znaleźć ogólnopolskie dzienniki, tygodniki, magazyny poradnikowe i rozrywkowe, a nawet dzienniki regionalne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biedronka niczym salonik prasowy. Coraz więcej tytułów dostępnych w sieci sklepów
(East News)
WP

Najchętniej kupowane na rynku gazety dostępne są już w 2245 sklepach sieci - informuje biuro prasowe Jeronimo Martins Polska. Klienci ponad 1840 placówek mogą też dostać dzienniki regionalne.

Biedronka, w zależności od wielkości sklepu, oferuje klientom 15 lub 35 tytułów prasowych. To popularne dzienniki - "Fakt", "Super Express" i "Nasz Dziennik", tygodniki - "Gość Niedzielny", "Polityka" i "Newsweek Polska" ,czy miesięczniki poradnikowe - "Kobieta i Życie" i "Dobre Rady".

*Zobacz: Po Lidlu i Carrefourze Karta Dużej Rodziny w Biedronce? Rząd puka do drzwi królowej dyskontów *

WP

- Chcąc odpowiadać na oczekiwania klientów stale uatrakcyjniamy asortyment produktów dostępnych w sieci sklepów Biedronka - przekonuje Monika Krawczyk, kupiec odpowiedzialny za ofertę prasy w sieci sklepów Biedronka.

Jeronimo Martins
Podziel się

Gazety do Biedronek dostarcza spółka Ruch. Współpraca z największą w Polsce siecią sklepów, to z pewnością dla firmy duży zastrzyk gotówki.

WP

Czytaj: Kurczące się przychody, 30 milionów na minusie. Ruch świętuje stulecie istnienia i szoruje po dnie

W ofercie sieci Biedronka w całym kraju dostępne są także czasopisma wydawane na jej zlecenie: "Kropka TV", "Moje smaki życia" oraz "Mój pies i kot".

Pod koniec ubiegłego roku w Polsce działało ponad 2800 sklepów Biedronki. W tym roku powstać ma od 70 do 80 nowych punktów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Finanse
WP
WP