Trwa ładowanie...
ikea
Klaudia Zawistowska
22-11-2018 15:16

Black Friday IKEA - wyposażenie za 0 zł

Black Friday 2018 w sklepach IKEA będzie obchodzone w nietypowy sposób. Szwedzka sieć postanowiła uświadomić klientom, że wiele rzeczy, które posiadają w domach, może otrzymać drugie życie. O tym, jak to zrobić opowie kolekcja „PRZYDA SIĘ”.

Share
Black Friday IKEA - wyposażenie za 0 złŹródło: iStock.com
d3m902i

Black Friday 2018 to jedna z najbardziej wyczekiwanych akcji wyprzedażowych w tym roku. Tego dnia tysiące klientów okupują sklepy w celu upolowania najlepszej okazji. Konsumenci dokonują dziesiątek nieprzemyślanych transakcji, a wiele zakupionych przedmiotów trafia później do szuflady i nigdy nie jest używane. Właśnie o tych niepotrzebnych przedmiotach z okazji Black Friday 2018 przypomni nam IKEA.

Zobacz także: Walki w dyskontach. Oto ulubiony sport Polaków

Kampania „PRZYDA SIĘ” będzie pokazywała klientom, w jaki sposób wykorzystać rzeczy, które od dawna nie są nam do niczego potrzebne. Poprzez Black Friday IKEA spróbuje nauczyć nas rozsądnego dysponowania tym, co posiadamy. 23 listopada, czyli w święto Black Friday IKEA uruchomi specjalną stronę internetową (IKEA.pl/przydasie), na łamach której przedstawi inspiracje związane ze starymi przedmiotami w nowym wydaniu.

Nie tylko podczas Black Friday IKEA zwraca uwagę na ekologię i dobro naszej palety. Od dawna w ofercie sklepu znajdują się chodniki wykonane ze ścinek materiałów, czy też elementy mebli pochodzące z recyklingu.

W tym roku sieć IKEA zobowiązała się również, że do stycznia 2020 roku z ich oferty znikną wszelkie produkty jednorazowego użytku. Wszystko po to, aby nie zaśmiecać naszej planety.

d3m902i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m902i
d3m902i