Trwa ładowanie...
dx6ia0c

Black Swan Fund zainwestował w projekt telemedyczny Pelvifly

Warszawa, 27.07.2016 (ISBnews) - Black Swan Fund zainwestował w rozwój projektu telemedycznego Pelvifly, podano w komunikacie.

Share
dx6ia0c

?Grupa inwestorek skupionych w Black Swan Fund zainwestowała wspólnie w rozwój projektu Pelvifly, rewolucjonizującego terapię i profilaktykę funkcjonowania mięśni dna miednicy" - czytamy w komunikacie.

Projekt Urszuli Wójtowicz - PelviFly to rozwiązanie telemedyczne, które ma pomóc kobietom świadomie zadbać o własne ciało. Projekt od początku rozwijany jest przy współudziale zespołu inżynierskiego z Uniwersytetu w Stanford. Trening mięśni dna miednicy dedykowany jest różnym grupom celowym, np. przygotowującym się do ciąży, po porodzie, walczącym z nadwagą, będącym w okresie menopauzy, regularnie biegającym czy wyczynowo uprawiającym sport, podano w informacji.

Black Swan Fund przy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to inicjatywa, która łączy kobiety z pomysłami na biznes oraz inwestorów prywatnych, głównie panie. Pierwszy rok działalności to dwie sfinalizowane transakcje: InviPay i PelviFly. Do tej pory podczas pitchingów zostało przedstawionych 12 kobiecych startupów.

?Cieszę się, że koncept inwestowania w kobiece startupy przyjmuje się na polskim rynku i że nasze działania edukacyjne zachęcają do inwestowania w ramach syndykatów także osoby pozbawione wcześniejszych doświadczeń inwestycyjnych" - powiedziała inicjatorka powstania Klubu Aniołów Biznesu przy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Kinga Nowakowska, cytowana w komunikacie.

(ISBnews)

dx6ia0c

Podziel się opinią

Share
dx6ia0c
dx6ia0c