Trwa ładowanie...

Bliźniaczki Fokkens kończą z prostytucją

Najstarsze prostytutki w Amsterdamie, słynne bliźniaczki Fokkens, przechodzą na emeryturę.
Siedemdziesięcioletnie siostry uprawiały seks z 355 tysiącami mężczyzn i mają już dosyć. Po 50 latach spędzonych w branży erotycznej zdecydowały udać się na zasłużony odpoczynek

Share
Bliźniaczki Fokkens kończą z prostytucją
Źródło: studio.wp.pl
dt4j6m9

Najstarsze prostytutki w Amsterdamie, słynne bliźniaczki Fokkens, przechodzą na emeryturę. Siedemdziesięcioletnie siostry uprawiały seks z 355 tysiącami mężczyzn i mają już dosyć. Po 50 latach spędzonych w branży erotycznej zdecydowały udać się na zasłużony odpoczynek.

Louise, matka czwórki dzieci, stwierdziła po prostu, że zdrowie nie pozwala jej na dalszą pracę. Jej artretyzm sprawia, że niektóre pozycje seksualne są dla niej "zbyt bolesne". Z kolei Martine, matka trójki, przyznała, że o dobrych klientów w tych czasach jest bardzo trudno i czas pożegnać się z zawodem.


Źródło: studio.wp.pl

dt4j6m9

Siostry Fokkens, które zazwyczaj ubierają się w identyczne czerwone ubrania, rozpoczęły karierę w zawodzie jeszcze przed ukończeniem 20-tego roku życia. Na ulicę trafiły po tym, kiedy musiały uciekać z patologicznego domu.


Źródło: studio.wp.pl

O pracy bliźniaczek nakręcono nawet film dokumentalny „Poznaj Fokkens”, powstała też książka opisująca doświadczenia zawodowe obu pań. Martine i Louise mają nadzieję utrzymać się z zarobków pochodzących z publikacji książki i praw do filmu.

JK,WP.PL

dt4j6m9

Podziel się opinią

Share
dt4j6m9
dt4j6m9