Trwa ładowanie...
d1mrepq
d1mrepq

Bloober Team ma umowę z amerykańskim wydawcą na dystrybucję 'Layers of Fear'

Warszawa, 28.12.2015 (ISBnews) - Bloober Team podpisał z amerykańskim wydawcą gier komputerowych umowę wydawniczo-dystrybucyjną dla gry "Layers of Fear", podała spółka.Tożsamość wydawcy jak i dokładna data premiery gry zostaną ujawnione w pierwszej połowie stycznia, równocześnie ze startem ogólnoświatowej kampanii promocyjnej gry.
Share
d1mrepq

Umowa gwarantuje, że wszelkie prawa dotyczące marki "Layers of Fear" pozostają w rękach spółki.

"Nie podajemy jeszcze dokładnej daty premiery gry - trwają finalne ustalenia z format holderami - ale możemy powiedzieć, że gra z pewnością będzie miała premierę do marca przyszłego roku. Wszystko jest już dopięte, a teraz skupiamy się wraz z naszym partnerem na jak najlepszym marketingu gry" - powiedział prezes Bloober Team Piotr Babieno, cytowany w komunikacie.

Podpisanie umowy było możliwe dzięki współpracy z amerykańskim partnerem - United Talent Agency (UTA).

d1mrepq

"Negocjacje dotyczące tej umowy prowadziliśmy z UTA od dłuższego czasu. Dzięki bardzo dobremu odbiorowi gry przez rynek, mieliśmy na stole kilka propozycji. Priorytetem dla nas przy rozpatrywaniu ofert było zagwarantowanie spółce jak największych wpływów z gry przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich praw do marki" - powiedział prezes.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2011 r.

(ISBnews)

d1mrepq

Podziel się opinią

Share
d1mrepq
d1mrepq