Trwa ładowanie...
d1cllw8

Boryszew chce w połowie roku zakończyć budowę zakładu Maflow w Toruniu

Warszawa, 29.03.2017 (ISBnews) - Boryszew chce zakończyć budowę nowego zakładu Maflow w Toruniu do połowy 2017 r. , zaś w IV kw. br. rozpocząć w nim produkcję, poinformował prezes Jarosław Michniuk. W tym roku może być także podjęta decyzja w sprawie budowy zakładu BAP w Toruniu, po uruchomieniu zakładu w Prenzlau.

Share
d1cllw8

"Zakładamy, że dokończymy aktualnie prowadzoną budowę nowego zakładu Maflow w Toruniu. Chcielibyśmy w połowie roku przenieść tam część produkcji z południa Polski i w IV kw rozpocząć obsługę naszych klientów z zachodniopomorskiego" - powiedział Michniuk podczas konferencji prasowej.

W kwietniu Boryszew uruchomi zakład BAP w Prenzlau w Niemczech i spodziewa się niemal pełnego obłożenia mocy produkcyjnych w związku z wolumenem zamówień. W związku z tym, możliwe jest podjęcie decyzji o budowie kolejnego zakładu BAP w Toruniu.

"Zakładam, że w tym roku podejmiemy decyzję o budowie drugiego zakładu galwanicznego, również w Toruniu dlatego, że moce zakładu w Prenzlau praktycznie są zapełnione nowymi zamówieniami" - powiedział prezes.

Grupa Boryszew specjalizuje się w produkcji komponentów do produkcji samochodów oraz przetwórstwie metali nieżelaznych.

(ISBnews)

d1cllw8

Podziel się opinią

Share
d1cllw8
d1cllw8