Trwa ładowanie...
d3icrky

BPH i GE Money Bank uzgodniły nową wizualizację

Bank BPH i GE Money Bank przedstawiły nowe logo i planują, że nową identyfikację wizualną będą używać w pełnym zakresie od momentu połączenia, planowanego na...

Share
d3icrky

Bank BPH i GE Money Bank przedstawiły nowe logo i planują, że nową identyfikację wizualną będą używać w pełnym zakresie od momentu połączenia, planowanego na IV kwartał 2009 roku - poinformowały banki w poniedziałkowym komunikacie.

Aleksandra Kwiatkowska, rzeczniczka GE Money Banku poinformowała PAP, że szyldy obecnych placówek Banku BPH będą wymieniane od października, natomiast GE Money Banku po fuzji prawnej.

Połączony bank będzie działał pod nazwą Bank BPH SA, z siedzibą zarejestrowaną w Krakowie. Główne biuro centrali Banku będzie zlokalizowane w Warszawie, a główne centra operacyjne - w Gdańsku i w Krakowie.

"Zmiany wyglądu obecnych placówek Banku BPH zaczną być dostrzegalne na początku października, jednak większość zmian dotyczących nowej wizualizacji nastąpi dopiero po zarejestrowaniu fuzji prawnej" - powiedział cytowany w komunikacie David Kay, p.o. prezesa GE Money Banku.

d3icrky

Strategia połączonego banku przewiduje średnią roczną stopę wzrostu aktywów w latach 2009-2012 na około 6 proc. z 39 mld zł w 2009 r. do 47 mld zł w 2012 r.

Na dzień fuzji połączony bank będzie miał 319 oddziałów własnych, 150 placówek partnerskich działających na zasadzie franczyzy, 11 centrów korporacyjnych, 18 centrów MSP oraz 250 mobilnych agentów dedykowanych do tego segmentu, a także 2.700 placówek agencyjnych i 3.300 punktów sprzedaży ratalnej. (PAP)

d3icrky

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3icrky
d3icrky