Trwa ładowanie...
d8yekms

Budimex i Mostostal W. chcą budować dwa odcinki S19 oraz odcinek S7

01.08. Warszawa (PAP) - Wnioski o dopuszczenie do przetargu na kontynuację projektowania i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - Stobierna...

Share
d8yekms

01.08. Warszawa (PAP) - Wnioski o dopuszczenie do przetargu na kontynuację projektowania i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - Stobierna złożyło 20 wykonawców, a na odcinku węzeł Świlcza- węzeł Rzeszów Południe 18 wykonawców. W obu przetargach stratuje Budimex i Mostostal Warszawa - podała GDDKiA.

Wniosek o dopuszczenie do przetargu na kontynuację projektowania i budowę drogi ekspresowej S19 na odc. węzeł Sokołów Małopolski Północ - Stobierna złożył także giełdowy Mirbud.

GDDKiA podała, że wykonawcy, którzy spełnią warunki udziału w przetargu zostaną w październiku zaproszeni do złożenia ofert cenowych. W przetargu przyjęte zostały trzy kryteria oceny ofert: cena, okres gwarancji oraz termin wykonania.

Mostostal Warszawa oraz Budimex są także wśród firm, które złożyły wnioski o dopuszczenie do przetargu na budowę S7 na odcinku węzeł Rybitwy - węzeł Igołomska w Krakowie (tzw. wschodnia obwodnica Krakowa). O dopuszczenie do tego przetargu ubiega się łącznie 18 wykonawców.(PAP).

gsu/ osz/

d8yekms
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8yekms
d8yekms