Trwa ładowanie...
d24ufsu

Budimex i Técnicas Reunidas złożyły wniosek do UOKiK ws. wspólnego podmiotu

Warszawa, 29.01.2016 (ISBnews) - Budimex i Técnicas Reunidas złożyły wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie utworzenia wspólnego przedsiębiorcy na potrzeby przetargu na montaż bloku gazowo-parowego w Elektrociepłowni Żerań, podał Urząd.

Share
d24ufsu

Wniosek wpłynął 28 stycznia, sprawa jest w toku.

"Budimex S.A. (grupa kapitałowa Ferrovial) oraz Técnicas Reunidas S.A. z siedzibą w Madrycie (grupa kapitałowa Técnicas Reunidas) zamierzają utworzyć wspólnego przedsiębiorcę na potrzeby realizacji projektu w postępowaniu przetargowym organizowanym przez PGNiG Termica S.A. na dostawę i montaż bloku gazowo-parowego w Elektrociepłowni Żerań w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

Podstawowym przedmiotem działalności Budimeksu są szeroko rozumiane usługi budowlano-montażowe wykonywane w systemie generalnego wykonawstwa w kraju i za granicą oraz w niewielkim zakresie działalność deweloperska i zarządzanie nieruchomościami.

Grupa Técnicas Reunidas specjalizuje się w projektowaniu i budowie pod klucz rafinerii, elektrowni, stacji uzdatniania wody oraz innych obiektów przemysłowych.

(ISBnews)

d24ufsu

Podziel się opinią

Share
d24ufsu
d24ufsu