Trwa ładowanie...
d17ddnz

Capital Park złożył prospekt do KNF dot. programu obligacji do 100 mln zł

Warszawa, 15.10.2014 (ISBnews) - Capital Park złożył do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) prospekt sporządzony w związku z publiczną ofertą obligacji spółki w ramach programu emisji obligacji na łączna kwotę do 100 mln zł, poinformowała spółka.

Share
d17ddnz

"Program zakłada możliwość wyemitowania przez spółkę w jednej lub kilku seriach obligacji do łącznej kwoty 100 000 000 zł w okresie 12 miesięcy od daty zatwierdzenia przez KNF prospektu emisyjnego podstawowego" - czytamy w komunikacie.

Oprocentowanie obligacji będzie zmienne i zostanie ustalone w wysokości równej odpowiedniej stopie WIBOR powiększonej o marżę. Oprocentowanie obligacji wypłacane będzie w okresach co 3 lub 6 miesięcy, podano także.

Spółka podała, że termin wykupu obligacji nie będzie dłuższy niż trzy lata od dnia emisji danej serii obligacji.

"Spółka będzie ubiegać się o wprowadzenie obligacji do alternatywnego systemu obrotu w ramach platformy ASO Catalyst prowadzonej i zarządzanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA lub BondSpot SA. Ostateczne warunki emisji będą ustalane indywidualnie dla każdej serii obligacji, która będzie emitowana w ramach programu" - czytamy także.

Grupa Capital Park jest inwestorem oportunistycznym, którego podstawowym celem jest uzyskiwanie ponadprzeciętnych stóp zwrotu, dzięki wykorzystywaniu zintegrowanej platformy operacyjnej oraz innowacyjnemu podejściu do projektów nieruchomościowych.

(ISBnews)

d17ddnz

Podziel się opinią

Share
d17ddnz
d17ddnz