Trwa ładowanie...
d3dwu7g

CBA: Prawko za łapówkę - kolejni zatrzymani (komunikat)

...

d3dwu7g

16.01. Warszawa - CBA informuje:

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali siedem osób podejrzanych o udział w korupcji przy zdawaniu egzaminów praktycznych na prawo jazdy.

W ciągu ostatnich dwóch dni agenci CBA na polecenie Prokuratury Okręgowej w Lublinie zatrzymali kolejne osoby - trzy kobiety i czterech mężczyzn w wieku od 24 do 59 lat. Wśród zatrzymanych jest dwoje zdających egzamin na prawo jazdy oraz osoby, które były pośrednikami w przekazywaniu łapówek. Wszyscy są mieszkańcami województwa lubelskiego. Są to kolejne zatrzymania w związku ze sprawą, którą prowadzi CBA pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Postępowanie dotyczy podejrzenia wręczania korzyści majątkowych w zamian za zdanie egzaminów praktycznych na prawo jazdy.

Wszystkim zatrzymanym przez CBA osobom prokuratura przedstawiła zarzuty udzielania korzyści majątkowych oraz zastosowała wobec pięciu osób poręczenia majątkowe. Dwie osoby złożyły wnioski o dobrowolne poddanie się karze.

Do tej pory w sprawie zarzuty usłyszały łącznie 34 osoby.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kfk/

d3dwu7g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dwu7g