Trwa ładowanie...
d3jntye

CD Projekt przekroczył 1 mln preorderów gry Wiedźmin 3

Warszawa, 11.05.2015 (ISBnews) - CD Projekt przekroczył poziom 1 mln preorderów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na 7 dni przed globalną premierą, poinformował prezes Adam Kiciński.

Share
d3jntye

?Milion preorderów świadczy o globalnej sile stworzonej przez nas marki i zaufaniu graczy do tego co robimy" - powiedział Kiciński, cytowany w komunikacie.

Jak podano, wysoki poziom preorderów Wiedźmina 3 jest tym większym sukcesem, że główna część kampanii promocyjnej gry dopiero ruszyła, a jej kulminacyjny moment wciąż jeszcze przed nami.

?Wiedźmin 3: Dziki Gon to nie tylko niezmiernie ambitny projekt studia CD Projekt RED, ale też najbardziej spektakularna produkcja w historii polskiej rozrywki. Gra zdobyła dotychczas ponad 200 nagród, gościła na ponad 90 okładkach magazynów z całego świata i została uznana za jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2015 roku na świecie" - czytamy w komunikacie.

d3jntye

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 19 maja 2015 roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersja pudełkowa gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się w 109 krajach, a wersja cyfrowa - na całym świecie, dzięki m.in. platformie cyfrowej dystrybucji GOG.com należącej do CD Projekt.
W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier.

(ISBnews)

d3jntye

Podziel się opinią

Share
d3jntye
d3jntye