Trwa ładowanie...
d1cs8h0

Cena emisyjna nie więcej niż 1 mln akcji Polmedu ustalona na 3,5 zł

28.09. Warszawa (PAP) - Cena emisyjna do 1,0 mln akcji serii H sieci klinik medycznych Polmed została ustalona na 3,5 zł, czyli w górnej granicy widełek przedziału cenowego -...

Share
d1cs8h0

28.09. Warszawa (PAP) - Cena emisyjna do 1,0 mln akcji serii H sieci klinik medycznych Polmed została ustalona na 3,5 zł, czyli w górnej granicy widełek przedziału cenowego - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Wcześniej przedział cenowy akcji Polmedu ustalony był na 2,70-3,50 zł. Od 20 do 24 września budowana była księga popytu.

Oferta Polmedu obejmuje od 750.000 do 1.000.000 akcji serii H.

d1cs8h0

Zapisy na akcje będą trwały od 28 września do 1 października (zapisy zostały skrócone - wcześniej miały trwać do 8 października) w punktach obsługi klienta Domu Maklerskiego BOŚ.

Przydział akcji serii H oraz zamknięcie oferty publicznej ma nastąpić do 8 października (według wcześniejszych planów miało to nastąpić do 15 października).

Celem emisji akcji serii H jest pozyskanie środków na utworzenie nowoczesnego centrum medycznego w Warszawie o powierzchni 1550 m2. Planowany termin zakończenia tej inwestycji to III kwartał 2011 roku.

Polmed jest pierwszą siecią klinik medycznych debiutującą na giełdzie. Jeszcze w tym roku planuje otwarcie placówek w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Sosnowcu, Poznaniu oraz kolejnej w Gdańsku.

d1cs8h0

Polmed jest spółką wyspecjalizowaną w świadczeniu ambulatoryjnej opieki medycznej dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Oferuje ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej. Aktualnie posiada dziewięć własnych przychodni w Gdańsku, Olsztynie, Gdyni oraz Starogardzie Gdańskim. Dzięki umowom podpisanym z renomowanymi placówkami medycznymi, klienci Polmedu mogą korzystać z usług na terenie całego kraju. (PAP)

bas/ ana/

d1cs8h0

Podziel się opinią

Share
d1cs8h0
d1cs8h0