Trwa ładowanie...
diusi27

CenterNet zawarł umowę o współpracy z Fundacją Lux Veritatis

15.6.Warszawa (PAP) - CenterNet zawarł z Fundacją Lux Veritatis
umowę o współpracy, na mocy której uruchomi usługi komercyjne dla
społeczności skupionej wokół Radia Maryja, TV...

Share
diusi27

15.6.Warszawa (PAP) - CenterNet zawarł z Fundacją Lux Veritatis umowę o współpracy, na mocy której uruchomi usługi komercyjne dla społeczności skupionej wokół Radia Maryja, TV Trwam, Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, Naszego Dziennika oraz Fundacji Nasza Przyszłość. Wartość umowy szacowana jest na ok. 160 mln zł.

"Umowa definiuje ramową współpracę przy stworzeniu i prowadzeniu telefonii komórkowej pod nazwą +wRodzinie+ oraz określa działania w obszarach: marketing, dystrybucja, sprzedaż oraz obsługa klienta marki +wRodzinie+" - podał NFI Midas, właściciel CenterNetu, w komunikacie.

Umowa zakłada budowę sieci dystrybucji i warunki sprzedaży produktów w docelowo 2.000 punktów sprzedaży w Polsce.

Znak towarowy "wRodzinie" ma pozostać współwłasnością obu stron w równych częściach.

diusi27

Pierwszy etap współpracy dotyczy wprowadzenia produktów przedpłaconych (pre-paid). W późniejszym terminie podjęta zostanie decyzja o poszerzeniu oferty o abonament (post-paid).

"Zgodnie z umową, w terminie do 27 czerwca 2009 roku CenterNet podpisze kolejne dwie umowy z podmiotami wskazanymi przez Fundację Lux Veritatis, dedykowanymi do bezpośredniej współpracy w obszarach wskazanych w umowie" - napisano w komunikacie.

CenterNet szacuje wartość umowy, wraz z dwiema umowami wykonawczymi, które zobowiązany jest podpisać do 27 czerwca, na ok. 160 mln zł.

Umowa jest elementem realizacji strategii rynkowej CenterNet, zakładającej oferowanie społecznościom dedykowanych rozwiązań produktowych, sprzedażowych i marketingowych, idealnie dostosowanych do specyfiki nabywcy. (PAP)

morb/ ana/

diusi27
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diusi27
diusi27