Trwa ładowanie...
d295ah5

Chcesz mieć własną szkołę? Gmina ogłasza przetarg

Jeśli chcesz kupić sobie własną szkołę, to w gminie Kulesze Kościelne można to zrobić. Wójt właśnie ogłosił w tej sprawie przetarg. Cena wywoławcza? Nieco ponad 130 tysięcy złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeśli zawsze chciałeś mieć własną szkołę, to właśnie nadarzyła się okazja
Jeśli zawsze chciałeś mieć własną szkołę, to właśnie nadarzyła się okazja (Facebook.com)
d295ah5

Chodzi o budynek w miejscowości Nowe Grodzkie, w gminie Kulesze Kościelne. To leżąca niedaleko Zambrowa na Podlasiu gmina, licząca zaledwie 3 tysiące mieszkańców.

Budynek kiedyś pełnił funkcję szkoły, dziś już jej nie przypomina. Od lat nie ma tam uczniów, a nieruchomość niszczeje. Dlatego gmina chce się go pozbyć.

Informację o przetargu udostępnił na Facebooku wójt gminy Stefan Grodzki.

d295ah5

"Mieszkańcy zdecydowali o sprzedaży niszczejącego od lat budynku, rada gminy zatwierdziła tą decyzję, a więc ogłosiliśmy przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem po byłej szkole podstawowej oraz budynkiem gospodarczym" - napisał wójt.

Działka, na której leży budynek, ma ponad 1,1 hektara. Z kolei sam budynek to ponad 411 metrów kwadratowych, a do tego 73 metry kwadratowe budynku gospodarczego.

d295ah5

Cena wywoławcza wynosi 130 764 złote, a wadium 13 076 zł. Ze wszystkimi szczegółami przetargu można się zapoznać w urzędzie gminy, a rozstrzygnięcie ma nastąpić 6 marca 2020 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d295ah5

Podziel się opinią

Share
d295ah5
d295ah5