Trwa ładowanie...
d2hjxwu
d2hjxwu

Ciech Pianki rozbuduje magazyn bloków długich za 10 mln zł

Warszawa, 26.01.2017 (ISBnews) - Ciech Pianki rozpoczyna rozbudowę magazynu bloków długich, poinformowała spółka. Warta ponad 10 mln zł inwestycja umożliwi poprawę efektywności procesów produkcyjnych oraz rozszerzenie portfolio produktów co jest elementem strategii grupy Ciech polegającej na dywersyfikacji działalności i wzmocnieniu segmentu organicznego, podano także.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2hjxwu

"Dynamiczny rozwój Ciech Pianki uzasadnia nowe inwestycje w rozwiązania, które umożliwią zwiększenie mocy produkcyjnych oraz lepszą obsługę naszych klientów" - powiedział prezes Grupy Ciech Maciej Tybura, cytowany w komunikacie.

Prace nad rozbudową magazynu bloków długich zakończą się w III kwartale 2017 roku. Całkowita wartość inwestycji przekroczy kwotę 10 mln zł netto. Większy magazyn poprawi efektywność procesów produkcyjnych, logistykę w obszarze spedycji oraz obniży ilości wyrobów niepełnowartościowych i odpadów, podano także.

"Ciech Pianki już dziś ma ugruntowaną pozycję na rynku, posiada grono zaufanych klientów oraz sukcesywnie zdobywa nowych. Dobrze zaplanowana inwestycja w magazyn bloków długich pozwoli nam na umocnienie pozycji na rynku elastycznych pianek PUR" - powiedział prezes spółki Dariusz Tołoczko, również cytowany w komunikacie.

d2hjxwu

Spółka Ciech Pianki posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i sprzedaży pianek elastycznych pianek PUR. Jest jednym z największych producentów pianki elastycznej w Polsce.

Grupa Ciech jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego. Jest drugim co do wielkości producentem sody kalcynowanej (używanej do produkcji szkła) w Europie i jednocześnie jedynym producentem tej substancji w Polsce. Od lutego 2005 roku Ciech notowany jest na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

d2hjxwu

Podziel się opinią

Share

d2hjxwu

d2hjxwu