Trwa ładowanie...
dc3qlyk

CIR: Tusk gratuluje Obamie (komunikat)

...
Share
dc3qlyk

07.11. Warszawa - CIR informuje:

Łączą nas więzy przyjaźni i sojuszu. Kolejne cztery lata w Białym Domu będą okazją do jeszcze intensywniejszego dialogu między nami - napisał premier Donald Tusk w depeszy gratulacyjnej dla prezydenta Baracka Obamy.

Premier Donald Tusk w przesłanej na ręce prezydenta Obamy depeszy podkreślił, że cieszy się, że relacje między Polska a USA są tak bliskie. Zaznaczył, że jesteśmy partnerami politycznymi, wojskowymi i gospodarczymi, a nasze relacje dynamicznie się rozwijają. Premier Tusk nawiązał tu do zeszłorocznej wizyty prezydenta USA w Polsce.

dc3qlyk

Szef polskiego rządu zwrócił uwagę, że zaufanie społeczne jest bardzo ważne w trudnych gospodarczo czasach. - Wierzę, że druga kadencja Twojej prezydentury pozwoli na kontynuację obranej drogi - podkreślił premier.

- Jeszcze raz składam serdeczne gratulacje oraz życzenia sukcesów i pomyślności w wypełnianiu misji Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki - zakończył premier Donald Tusk.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ abuj/

dc3qlyk

Podziel się opinią

Share
dc3qlyk
dc3qlyk