Trwa ładowanie...
d452qsj

CMC Markets otworzył oddział w Warszawie

Warszawa, 22.10.2015 (ISBnews) - CMC Markets - dostawca usług inwestycyjnych z wykorzystaniem kontraktów na różnice (inaczej kontraktów różnic kursowych, ang. contract for difference, CFD) - ogłosił otwarcie oddziału w Warszawie, podał broker.

Share
d452qsj

"Polska jest niezwykle dynamicznym rynkiem, z wielkim potencjałem wzrostu, dzięki któremu będzie nam znacznie łatwiej rozwijać się w innych krajach regionu" - powiedział szef działu dystrybucji europejskiej Matthew Macklin, cytowany w komunikacie.

Na czele oddziału stanął Łukasz Wardyn, który przed 13 laty był jednym z pionierów wprowadzających kontrakty CFD na rynku środkowoeuropejskim. W swojej nowej roli będzie on odpowiedzialny za wszystkie aspekty biznesu CMC Markets w Polsce oraz za rozwój firmy w regionie.

"Wejście CMC Markets do Polski oznacza, że inwestorzy otrzymują dostęp do platformy transakcyjnej online o nazwie Next Generation. To innowacyjne oprogramowanie zostało zaprojektowane tak, aby jak najbardziej ułatwić inwestorom zawieranie transakcji, które przebiega w 100% automatyczne" - czytamy w komunikacie.

Jak deklaruje broker, za pośrednictwem platformy transakcyjnej online CMC Markets daje inwestorom indywidualnym dostęp do ponad 10 tysięcy instrumentów finansowych związanych z rynkami walut (Forex)
, indeksów giełdowych, akcji, obligacji, surowców i towarów.

"Utworzenie polskiego oddziału stanowi najnowszy etap realizacji strategii międzynarodowego rozwoju CMC Markets" - podał broker w komunikacie.

Firma, powstała w 1989 r. w Londynie. Posiada 13 oddziałów w różnych regionach świata, w tym w Polsce, obsługując klientów z ponad 70 krajów.

(ISBnews)

d452qsj

Podziel się opinią

Share
d452qsj
d452qsj