Trwa ładowanie...
d4htg1l

Comarch: Postępowanie CBA ma charakter wyjaśniający, nie dotyczy spółek z grupy

Warszawa, 20.07.2016 (ISBnews) - Postępowanie, które prowadzi Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA) ma charakter wyjaśniający w sprawie nie związanej z działalnością spółek grupy Comarch. Wobec żadnej ze spółek grupy Comarch nie toczy się jakiekolwiek postępowanie operacyjne, poinformowała spółka. 

Share
d4htg1l

?W związku z nagłośnioną w dniu 20 lipca 2016 w mediach sprawą wizyty CBA w siedzibie spółki Comarch S.A. informujemy, że wobec żadnej ze spółek grupy Comarch nie toczy się jakiekolwiek postępowanie operacyjne prowadzone przez CBA" - podał Comarch w oświadczeniu.

Według wiedzy zarządu Comarch, postępowanie CBA ma charakter wyjaśniający w sprawie nie związanej z działalnością spółek grupy Comarch i nie rodzi żadnych ryzyk operacyjnych i prawnych ani nie skutkuje odpowiedzialnością karną lub finansową po stronie spółek Grupy Comarch lub ich pracowników, podano także.

Comarch ma doświadczenie w pracach wdrożeniowych dla organów administracji rządowej, oraz jednostek samorządu terytorialnego, a także w placówkach ochrony zdrowia, szkołach wyższych oraz przedsiębiorstwach użyteczności publicznej, podkreślono w materiale. Klientami Comarch w administracji są m.in. Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Sprawiedliwości, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego oraz Urząd Miasta Krakowa.

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r. Jej skonsolidowane przychody wyniosły 1 132 mln zł w 2015 r.

(ISBnews)

d4htg1l

Podziel się opinią

Share
d4htg1l
d4htg1l