Trwa ładowanie...
d3x0tky

Creamfinance Poland przedłuża zapisy na obligacje w euro do 29 października

Warszawa, 22.10.2015 (ISBnews) - Creamfinance Poland - spółka udzielająca pożyczek przez internet - przedłużyła zapisy na obligacje denominowane w euro o tydzień - do 29 października br. Termin zapisów na obligacje denominowane w złotych pozostaje niezmieniony i upływa 22 października, poinformowała firma.

Share
d3x0tky

"Nasze oferty obligacji spotkały się z zainteresowaniem inwestorów. W odpowiedzi na oczekiwania części z nich przedłużyliśmy terminy subskrypcji na obligacje denominowane w euro, aby dać więcej czasu na złożenie zapisów. Z tego względu subskrypcja emisji w euro potrwa do 29 października, a przydział planowany jest na 2 listopada" - powiedział dyrektor zarządzający Adam Dąbrowski, cytowany w komunikacie.

Firma chce pozyskać z emisji do 2 mln zł i do 0,5 mln euro. Pozyskane środki zostaną wykorzystane do rozbudowy portfela pożyczek oraz ewentualnego wprowadzenia nowych produktów.

Grupa Creamfinance oprócz Polski, która jest największym rynkiem dla grupy, obecna jest w 6 innych krajach - w Czechach, Gruzji, Hiszpanii, Nowej Zelandii, na Słowacji i na Łotwie w planach jest rozszerzenie obecności na kolejne kraje. Od stycznia do końca sierpnia Creamfinance, w ramach trzech działających marek: LendOn.pl, Retino.pl i ekstraportfel.pl, udzielił pożyczek gotówkowych i ratalnych na kwotę 64 mln zł wobec 50 mln zł zanotowanych w całym ubiegłym roku.

(ISBnews)

d3x0tky

Podziel się opinią

Share
d3x0tky
d3x0tky