Trwa ładowanie...
d2kil4v

Cube.ITG ma umowę ramową z COI, liczy na zamówienia na 11,9 mln zł w ciągu 2 lat

Warszawa, 14.07.2016 (ISBnews) - Cube.ITG otrzymał od Centralnego Ośrodka Informatyki (COI) obustronnie podpisaną umowę ramową i liczy, że w jej ramach uzyska zamówienia do kwoty 11,9 mln zł netto w ciągu 24 miesięcy, podała spółka.

Share
d2kil4v

"Przedmiotem umowy ramowej jest świadczenie przez spółkę kompleksowych usług z zakresu zapewnienia COI zasobów ludzkich w obszarze IT przez okres 24 miesięcy od dnia jej zawarcia poprzez wynajem specjalistów spełniających określone wymagania. Na mocy postanowień Umowy ramowej COI może udzielać spółce, zgodnie z rzeczywistym zapotrzebowaniem, zamówień do kwoty 11,9 mln zł netto, nie dłużej jednak niż przez okres 24 miesięcy lub do wyczerpania ww. kwoty, jeśli zdarzenie to nastąpi wcześniej" - czytamy w komunikacie.

Udzielenie przez COI zamówienia jednostkowego będzie odbywało się poprzez zaproszenie każdorazowo do składania ofert spółki oraz innych wykonawców, z którymi COI zawarł umowę ramową na realizację ww. usług (maksymalnie 3 podmioty) i wybór najkorzystniejszej oferty, przy czym w przypadku zawarcia przez COI umowy ramowej z jednym tylko wykonawcą, COI w celu udzielenia zamówienia będzie zapraszał Cube.ITG do negocjacji, podano także w materiale.

Cube.ITG koncentruje się na wdrażaniu i integracji rozwiązań aplikacyjnych (zarówno własnych, jak i firm trzecich), głównie wśród dużych podmiotów. Spółka realizuje projekty głównie w bankowości, telekomunikacji, energetyce, handlu, administracji publicznej i sektorze ochrony zdrowia. Spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect w 2014 roku.

(ISBnews)

d2kil4v

Podziel się opinią

Share
d2kil4v
d2kil4v