Trwa ładowanie...
dvbk9ke
01-02-2017 11:13

Cursor rozpoczął realizację umowy kontroli biletów dla warszawskiego ZTM

Warszawa, 01.02.2017 (ISBnews) - Cursor, z grupy OEX, rozpoczął realizację umowy kontroli biletów w warszawskich autobusach i metrze dla ZTM, podała spółka. Umowa z ZTM została zawarta na okres 2 lat. 

Share
dvbk9ke

"W ramach umowy Cursor odpowiada za rekrutację, szkolenia i zarządzanie pracą zespołu co najmniej 30 kontrolerów. Warunkiem zatrudnienia jest zdanie egzaminu ze znajomości przepisów i taryfy przeprowadzanego przez ZTM. Specjalnie na potrzeby projektu Cursor opracował procedury i instrukcje pracy zgodne z systemem ISO, którego certyfikat spółka posiada od 2004 roku. Będą one wspierać prawidłową realizację kontraktu oraz zapewniać odpowiednią jakość i transparentność procesów" - czytamy w komunikacie.

Cursor otrzymał najwyższą liczbę punktów w postępowaniu przetargowym z ofert, które ostatecznie zostały uwzględnione. Najważniejszym kryterium było przede wszystkim wykonywanie usług outsourcingu pracowniczego o wartości minimum 5 mln zł dla co najmniej trzech podmiotów oraz doświadczenie w obsłudze klienta poświadczone referencjami, zaznaczono w informacji.

?Istotnym elementem powodzenia tego projektu jest pozyskanie ludzi o właściwych kwalifikacjach i odpowiednim profilu osobowości. Mamy duże doświadczenie w tym obszarze ponieważ przeprowadzamy rocznie tysiące rekrutacji pracowników na potrzeby naszych projektów terenowych." - powiedział prezes Cursor Artur Wojtaszek, cytowany w komunikacie.

"Pierwsi kontrolerzy przystąpili do pracy w drugiej połowie stycznia" - dodał wiceprezes Piotr Haman, cytowany w komunikacie.

dvbk9ke

Cursor od 15 lat realizuje procesy związane z rekrutacją i zarządzaniem dużymi zespołami pracowników terenowych. Do grona klientów spółki należą takie korporacje jak Coca Cola, Unilever czy Shell. Spółka specjalizuje się między innymi w kontrolach w punktach sprzedaży i sieciach handlowych. Proces kontroli biletów nie odbiega istotnie od procesu audytowego pod względem wykorzystywanej technologii, systemów i urządzeń mobilnych a także sposobu planowania pracy, procedur zarządzania personelem oraz coachingu i kontroli, stwierdzono w informacji.

?Razem z ZTM, chcemy nie tylko prowadzić rzetelne kontrole, ale też zapewnić jakość obsługi klienta. Standardy pracy, które zapewniamy w projektach w sektorze prywatnym chcemy wykorzystać w projekcie z instytucją publiczną. Ponieważ to nasz pierwszy tego typu projekt, podwójnie dokładamy starań do jego właściwego wykonania." - powiedział Wojtaszek.

"Istotnym czynnikiem w projekcie jest technologia i systemy zarządzania, które zapewnią odpowiednią efektywność, bezpieczeństwo oraz przejrzystość procesu. Pracownicy będą wyposażeni w czytniki kontrolerskie i terminale do wystawiania wezwań do zapłaty, które dostarcza ZTM. Cursor zapewni każdemu pracownikowi smartfon, który w przyszłości może być wykorzystywany do kontroli poprzez aplikacje wspomagające kontrole biletów" - podkreślono w informacji.

Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów na rynku outsourcingu sprzedaży. Posiada w swojej ofercie pełną gamę usług związanych ze sprzedażą w kanale tradycyjnym i e-commerce, jak również ich integracją i obsługą w modelu wielokanałowym. Grupa jest notowana na GPW od 2005 r. (początkowo jako Tell).

(ISBnews)

dvbk9ke
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvbk9ke
dvbk9ke