Trwa ładowanie...
dvv0y3t

CUW uwzględnił odwołanie InPost w postępowaniu na obsługę administracji

Warszawa, 21.06.2016 (ISBnews) - Centrum Usług Wspólnych (CUW), w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na "Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla Jednostek Administracji Państwowej", postanowiło uwzględnić odwołanie InPost, podała spółka.

Share
dvv0y3t

Odwołanie uwzględniono w zakresie:

1)unieważnienia czynności, obejmującej unieważnienie wyboru oferty najkorzystniejszej firmy InPost,

2)unieważnienia czynności, wezwania wykonawcy InPost do uzupełnienia lub też do złożenia wyjaśnień w sprawie przedłożonego wraz z ofertą wykazu zaplecza organizacyjno-technicznego wykonawcy (wykazu placówek pocztowych) na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu dotyczącego dysponowania odpowiednim potencjałem technicznym, podano w informacji.

dvv0y3t

Pod koniec maja InPost otrzymał pismo, w którym CUW unieważnił wybór najkorzystniejszej oferty oraz postanowił dokonać ponownej oceny ofert w przedmiotowym postępowaniu.

CUW unieważnił czynność wyboru najkorzystniejszej oferty InPostu z dnia 11 grudnia 2014 r. oraz postanowił dokonać ponownej oceny ofert w przedmiotowym postępowaniu. CUW wezwał jednocześnie InPost do złożenia wyjaśnień dotyczących złożonych wraz z ofertą dokumentów, podano także.

Przetarg na obsługę przesyłek Centrum Usług Wspólnych miał wartość około 33 mln zł. Dwuletnia umowa miała wejść w życie od 1 stycznia 2015 roku.

InPost to spółka z Grupy Integer.pl, notowana na GPW w Warszawie od października 2015 roku.

Grupa kapitałowa Integer.pl to druga co do wielkości w Polsce grupa pocztowa, do której należą największa prywatna poczta - Inpost, niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy - Inpost Finanse oraz Paczkomaty Inpost. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

(ISBnews)

dvv0y3t

Podziel się opinią

Share
dvv0y3t
dvv0y3t