Trwa ładowanie...

Czy 28 października będzie niedziela handlowa?

Niedziela handlowa ma miejsce dwa razy w miesiącu – w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. Oznacza to, że 28 października przypada niedziela handlowa. Dlatego wszystkie sklepy tego dnia będą czynne.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Czy 28 października będzie niedziela handlowa?Źródło: iStock.com
d1sf3ks

Niedziela handlowa – kiedy

Niedziela handlowa przypada w pierwszy i ostatni weekend miesiąca. Mimo, iż zasada ta jest bardzo prosta, to wielu Polaków wciąż ma duże problemy z zapamiętaniem, kiedy jest niedziela handlowa. Przypomnijmy zatem, że obecny weekend jest ostatnim w tym miesiącu, dlatego 28 października będzie miała miejsce niedziela handlowa.

Niedziela handlowa – gdzie zrobisz zakupy

28 października przypada niedziela handlowa. Oznacza to, że tego dnia czynne będą wszystkie sklepy, włącznie z supermarketami sieci Biedronka oraz Lidl. W najbliższą niedzielę zakupy zrobimy również w galeriach handlowych. Bez zmian otwarte będą również sklepy sieci Żabka oraz Carrefour Express. Jeśli jednak nie chcesz spędzić niedzieli między sklepowymi półkami zakupy możesz zrobić już dziś. Wiele sklepów w sobotę zamyka się dopiero o godzinie 23, dlatego nawet najbardziej zapracowani z pewnością zdążą zrobić niezbędne zakupy jeszcze dziś wieczorem.

Kiedy niedziela handlowa w listopadzie?

Niedziele handlowe w listopadzie przypadają na 4 listopada oraz 25 listopada.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1sf3ks
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sf3ks
d1sf3ks