Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
07-11-2018 16:16

Czy naprawdę każdy może zarabiać na nieruchomościach? Od czego zacząć i jak to robić z sukcesem

Wielu z nas ma zgromadzone oszczędności i chciałoby rozpocząć inwestowanie, ale nie wie, jak się za to zabrać. Zdarza się także, że upatrzyliśmy sobie nieruchomość, która może przynieść zysk, ale boimy się takiej inwestycji. Takie obawy oraz wątpliwości są całkowicie normalne i będą się pojawiały na każdym etapie podejmowania decyzji o lokowania kapitału. Wszystkie obawy powinna jednak rozwiać wydana właśnie książka „Zarabiajmy na nieruchomościach” Kuby Karlińskiego.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Czy naprawdę każdy może zarabiać na nieruchomościach? Od czego zacząć i jak to robić z sukcesemŹródło: Materiały prasowe
d2i2dys
d2i2dys

Miliarderzy John D. Rockefeller i Henry Ford mówili, że nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych i jednocześnie najbardziej zyskownych kategorii aktywów, w które można inwestować i z których można czerpać dochody na wiele różnych sposobów. To samo przekonanie promuje Kuba Karliński. W książce „Zarabiajmy na nieruchomościach” autor przekonuje, że każdy znajdzie na rynku nieruchomości odpowiednie miejsce dla siebie, jeśli tylko wcześniej włoży odrobinę wysiłku w to, by zrozumieć mechanizmy rządzące tym rynkiem.

Na takie książki czekają wszyscy, których interesuje zarabianie pieniędzy. Czerpiąc z własnego doświadczenia oraz wiedzy ludzi, którzy na całym świecie zbijają fortuny na nieruchomościach, autor w zgrabny sposób opisuje metody bezpiecznego pomnażania pieniędzy. Dzięki lekturze „Zarabiajmy na nieruchomościach” dowiemy się, jak uniknąć pułapek i nie stracić pieniędzy, oraz jak osiągnąć niezależność finansową, ale nie tylko. Autor, prawdopodobnie jako jedyny w Polsce podkreśla rolę pozamerytorycznego przygotowania do inwestycji. Porusza tematy kondycji psychicznej, fizycznej, a także diety, zdradza też sposoby na wyciszenie się i koncentrację na planowanych zadaniach. Książka Kuby Karlińskiego jest także pięknym, designerskim przedmiotem. Atrakcyjne wydanie to zasługa uznanego projektanta, Michała Piekarskiemu oraz Andrzeja Świetlika, wybitnego portrecisty, który wykonał ilustracje zdjęciowe.

„Zarabiajmy na nieruchomościach” przygotuje do inwestowania, uzupełni wiedzę o biznesie w nieruchomościach i zainspiruje do działania każdego, kto ma w sobie „żyłkę przedsiębiorczości”. Sprawdzi się także jako prezent gwiazdkowy dla zainteresowanych biznesem, ekonomią, rynkiem nieruchomości, czy rozwijaniem własnej firmy. Książka powinna zainteresować wszystkich, których interesują pieniądze.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2i2dys
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i2dys