Trwa ładowanie...
dqosxhu

Dent-a-Medical rozmawia z zagr. inwestorem, liczy na zakończenie rozmów w I półr.'10

11.05. Warszawa (PAP) - Notowana na rynku NewConnect Dent-a-Medical prowadzi rozmowy o współpracy z zagranicznym inwestorem. Jeśli rozmowy zakończą się sukcesem, umowa o...

dqosxhu
dqosxhu

11.05. Warszawa (PAP) - Notowana na rynku NewConnect Dent-a-Medical prowadzi rozmowy o współpracy z zagranicznym inwestorem. Jeśli rozmowy zakończą się sukcesem, umowa o współpracy mogłaby zostać podpisana do końca tego półrocza - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

"Postawiliśmy sobie ambitny cel utworzenia do końca roku nawet 60 nowych placówek. Na ten cel przeznaczymy środki z nowej emisji akcji. W międzyczasie zgłaszają się do nas różni inwestorzy. W jednym z przypadków rozpoczęliśmy wstępne sondowanie tematu. Inwestor jest zainteresowany przyspieszeniem rozwoju Dent-a-Medical w drodze inwestycji finansowej lub współpracy z dużym podmiotem branżowym, działającym w innym kraju. Jeśli rozmowy zakończyłyby się sukcesem, plany ogłaszane na początku roku można by uznać za mocno konserwatywne" - powiedział cytowany w komunikacie Mariusz Andrych, prezes Dent-a-Medical.

Spółka informowała wcześniej, że do końca 2010 roku w sieci specjalistycznych klinik stomatologicznych Dent-a-Medical ma się znaleźć ok. 60 placówek, zaś w ciągu dwóch lat plan rozbudowy sieci przewiduje powstanie około 200 placówek w całym kraju.

W ramach emisji z prawem poboru spółka emituje 39,8 mln akcji serii D po cenie 4 gr/szt. Zapisy kończą się 21 maja.

dqosxhu

Dent-a-Medical to sieć specjalistycznych klinik stomatologicznych oferująca kompleksową opiekę dentystyczną zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i w ramach abonamentów firmowych.

Firma działa od 2005 roku i aktualnie posiada działające kliniki we Wrocławiu i w Warszawie. Pracuje też nad budową sieci franczyzowej, w ramach której w ciągu dwóch lat ma działać nawet do 200 placówek na terenie całego kraju.(PAP)

bas/ jtt/

dqosxhu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqosxhu