Trwa ładowanie...
dv0hb8i

DI BRE obniżył rekomendacje dla Mostostalu Warszawa i ZUE, podwyższył dla Ulmy

10.08. Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 6 sierpnia podnieśli rekomendację dla Ulmy do "kupuj" z "akumuluj". Obniżyli natomiast rekomendacje dla Mostostalu...

dv0hb8i

10.08. Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 6 sierpnia podnieśli rekomendację dla Ulmy do "kupuj" z "akumuluj". Obniżyli natomiast rekomendacje dla Mostostalu Warszawa do "trzymaj" z "kupuj" i dla ZUE do "akumuluj" z "kupuj", obniżyli też ceny docelowe dla pięciu innych spółek z branży budowlanej.

Analitycy DI BRE poinformowali, że w średnim terminie liczą na poprawę w sektorze budowlanym, wynikającą ze spadku kosztów budowy, zakończenia kapitałochłonnych kontraktów oraz rozpoczęcia kontraktów energetycznych o wysokiej rentowności.

"Zakładamy, że rynek budowlany skurczy się w 2013 roku - szacujemy, że o 7,8 proc. Odbicia oczekujemy w roku 2014 (+8,9 proc., fundusze UE na lata 2014-20)" - napisali w raporcie.

Poniżej przedstawiamy zestawienie aktualnych rekomendacji dla spółek branży budowlanej wraz z cenami docelowymi:

Nowa rekomendacja Poprzednia rekomendacja Cena docelowa Budimex Akumuluj Akumuluj 65,1 Elektrobudowa Trzymaj Trzymaj 95,7 Erbud Kupuj Kupuj 17,5 Mostostal Warszawa Trzymaj Kupuj 14,4 Rafako Akumuluj Akumuluj 9,1 Ulma CP Kupuj Akumuluj 48,8 Unibep Kupuj Kupuj 6,1 ZUE Akumuluj Kupuj 7 kuc/ mto/ osz/

dv0hb8i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv0hb8i